Menu
Producenci
Dostawa i płatność

Dostawę zamówień realizujemy poprzez firmę kurierską DHL oraz paczkomaty InPost. Dobę wysyłkową dzielimy na dwa etapy, w związku z czym, jeśli złożyli Państwo zamówienie do godziny 12:00 danego dnia wysyłka zostanie zrealizowana tego samego dnia, zamówienie złożone po godzinie 12:00 jest realizowane dnia następnego. Wszystkie przesyłki odbierane są od Nas do godziny 16:00. Weekend dla realizacji przesyłek rozpoczyna się w piątek od godziny 12:00, co oznacza, że zamówienia złożone w piątek po godzinie 12:00, w sobotę oraz niedzielę są realizowane w poniedziałek. Istnieje możliwość wydłużenia czasu realizacji zamówienia, jeśli nastąpi taka sytuacja, zostaną Państwo natychmiast o niej poinformowani, uzależnione jest to od ogółu ilości zamówień.

Umożliwiamy również zakupy produktów, które w danym momencie są niedostępne w Naszym magazynie, tutaj czas realizacji jest uzgadniany indywidualnie.

Dla Państwa wygody oraz w celu zwiększenia konkurencyjności cen udostępniamy Państwu kilka metod płatności. Pierwszą metodą jest przelew bankowy, czyli tak zwana płatność z góry, koszt tej przesyłki to 9,99zł w przypadku paczkomatów InPost, natomiast w przypadku przesyłki DHL koszt to 18,99zł. Druga metoda to przesyłka pobraniowa, koszt w przypadku paczkomatów InPost to 14,99zł, natomiast w przypadku przesyłki DHL- 24,99 zł.

Przelewy bankowe proszę realizować na konto mBank: 45 1140 2004 0000 3102 7648 2484.

 

Termin realizacji przesyłki jest również uzależniony od firmy DHL oraz InPost na co Nasza firma nie ma wpływu (błędny adres lub telefon, nieobecność odbiorcy w miejscu odbioru paczki itp.).

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl